Αρχική » Τμήματα » Τεχνική

Τεχνική

 

Στην Τεχνική Κολύμβηση οι προπονήσεις είναι καθημερινές από 14:30 έως 16:30 και το Σάββατο 12:00 – 14:00.

Προπονητής της ομάδος είναι ο Σπυριούνης Γρηγόρης, με βοηθό την Δαγρέ Βάσια.

Επίσης λειτουργεί και τμήμα ακαδημίας τεχνικής κολύμβησης και οι προπονήσεις είναι καθημερινές από 15:30 έως 16:30 και Σάββατο 12:00 έως 14:00.

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΚΟΛΥΜΒΗΤΕΣ

  1. ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1987
  2. ΑΡΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989
  3. ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1990
  4. ΜΠΑΛΝΤΟΥΙΝ ΟΥΙΛΙΑΜ – ΠΩΛ 1992
  5. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1999
  6. ΔΑΝΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1999
  7. ΒΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001
  8. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001
  9. ΚΟΛΙΠΕΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001
  10. ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001
  11. ΔΑΝΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002
  12. ΚΑΠΕΤΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002
  13. ΜΥΡΙΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002
  14. ΝΕΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002
  15. ΗΛΙΑΚΗΣ ΕΥΑΡΕΣΤΟΣ 2003
  16. ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
  17. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΘΗΝΟΓΕΝΗΣ 2003
  18. ΗΛΙΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2004
  19. ΖΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005
  20. ΜΩΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005
  21. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005
  22. ΤΖΙΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005
  23. ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΚΟΛΥΜΒΗΤΡΙΕΣ

  1. ΝΗΣΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1997
  2. ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1997
  3. ΒΛΑΧΟΥ ΡΑΝΙΑ 1999
  4. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΛΕΡΙΑ 1999
  5. ΑΡΚΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000
  6. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗ ΓΙΩΤΑ 2000
  7. ΜΗΤΡΟΥ ΔΑΛΙΑ 2001
  8. ΜΠΙΚΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2001
  9. ΚΟΛΙΠΕΤΡΗ ΦΑΝΗ 2001
  10. ΜΠΕΛΑΟΥΡΗ ΛΥΔΙΑ 2002
  11. ΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΝΘΗ 2002
  12. ΤΥΡΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002
  13. ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002
  14. ΡΟΥΜΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2003
  15. ΚΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ 2004
  16. ΜΠΟΥΚΑ ΗΛΙΑΝΑ 2004
  17. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2004
  18. ΤΟΜΑΖΙΝΟΥ ΒΑΣΩ 2004
  19. ΜΕΤΑΞΑΤΟΥ ΜΕΜΗ 2005
  20. ΜΠΑΣΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005
  21. ΤΖΙΜΑ ΦΑΙΗ 2005
  22. ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005
  23. ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006
  24. ΜΠΟΖΙΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ 2006
  25. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006

 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  &  ΑΚΑΔΗΜΙΑ

  1. ΗΛΙΑΚΗ ΚΛΕΙΩ 2007
  2. ΔΟΓΑΝΤΖΗ ΑΛΚΗΣΤΗ 2007
  3. ΚΑΡΑΜΑΛΙΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2007
  4. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007
  5. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ 2007
  6. ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007
  7. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2008
  8. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΑΠΗ 2008
  9. ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2009
  10. ΚΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2009
  11. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ 2009