Αρχική » Τμήματα » Τεχνική

Τεχνική

 

Στην Τεχνική Κολύμβηση οι προπονήσεις είναι καθημερινές από 14:30 έως 16:30 και το Σάββατο 12:00 – 14:00.

Προπονητής της ομάδος είναι ο Σπυριούνης Γρηγόρης, με βοηθό την Δαγρέ Βάσια.

Επίσης λειτουργεί και τμήμα ακαδημίας τεχνικής κολύμβησης και οι προπονήσεις είναι καθημερινές από 15:30 έως 16:30 και Σάββατο 12:00 έως 14:00.

texniki_1tech_2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΚΟΛΥΜΒΗΤΕΣ

  1. ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1987
  2. ΑΡΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989
  3. ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1990
  4. ΜΠΑΛΝΤΟΥΙΝ ΟΥΙΛΙΑΜ – ΠΩΛ 1992
  5. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1999
  6. ΔΑΝΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1999
  7. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1999
  8. ΒΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001
  9. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001
  10. ΚΟΛΙΠΕΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001
  11. ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001
  12. ΔΑΝΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002
  13. ΚΑΠΕΤΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002
  14. ΜΥΡΙΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002
  15. ΗΛΙΑΚΗΣ ΕΥΑΡΕΣΤΟΣ 2003
  16. ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
  17. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΘΗΝΟΓΕΝΗΣ 2003
  18. ΗΛΙΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2004
  19. ΤΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004
  20. ΖΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005
  21. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005
  22. ΜΩΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005
  23. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005
  24. ΤΖΙΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005
  25. ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΚΟΛΥΜΒΗΤΡΙΕΣ

  1. ΝΗΣΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1997
  2. ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1997
  3. ΒΛΑΧΟΥ ΡΑΝΙΑ 1999
  4. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΛΕΡΙΑ 1999
  5. ΑΡΚΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000
  6. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗ ΓΙΩΤΑ 2000
  7. ΜΗΤΡΟΥ ΔΑΛΙΑ 2001
  8. ΜΠΙΚΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2001
  9. ΚΟΛΙΠΕΤΡΗ ΦΑΝΗ 2001
  10. ΜΠΕΛΑΟΥΡΗ ΛΥΔΙΑ 2002
  11. ΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΝΘΗ 2002
  12. ΤΥΡΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002
  13. ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002
  14. ΡΟΥΜΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2003
  15. ΚΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ 2004
  16. ΜΠΟΥΚΑ ΗΛΙΑΝΑ 2004
  17. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2004
  18. ΤΟΜΑΖΙΝΟΥ ΒΑΣΩ 2004
  19. ΤΡΑΓΟΥ ΓΩΓΩ 2004
  20. ΜΕΤΑΞΑΤΟΥ ΜΕΜΗ 2005
  21. ΜΠΑΣΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005
  22. ΤΖΙΜΑ ΦΑΙΗ 2005
  23. ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005
  24. ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006
  25. ΜΠΟΖΙΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ 2006
  26. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006

 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  &  ΑΚΑΔΗΜΙΑ

  1. ΗΛΙΑΚΗ ΚΛΕΙΩ 2007
  2. ΔΟΓΑΝΤΖΗ ΑΛΚΗΣΤΗ 2007
  3. ΚΑΡΑΜΑΛΙΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2007
  4. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007
  5. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ 2007
  6. ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007
  7. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2008
  8. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΑΠΗ 2008
  9. ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2009
  10. ΚΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2009
  11. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ 2009
  12. ΤΥΡΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2010