Αρχική » Τμήματα » Τεχνική

Τεχνική

 

Στην Τεχνική Κολύμβηση οι προπονήσεις είναι καθημερινές από 14:30 έως 16:30 και το Σάββατο 12:00 – 14:00.

Προπονητής της ομάδος είναι ο Σπυριούνης Γρηγόρης, με βοηθό την Δαγρέ Βάσια.

Επίσης λειτουργεί και τμήμα ακαδημίας τεχνικής κολύμβησης και οι προπονήσεις είναι καθημερινές από 15:30 έως 16:30 και Σάββατο 12:00 έως 14:00.

texniki_1tech_2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΚΟΛΥΜΒΗΤΕΣ

  1. ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1987
  2. ΑΡΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989
  3. ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1990
  4. ΜΠΑΛΝΤΟΥΙΝ ΟΥΙΛΙΑΜ – ΠΩΛ 1992
  5. ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1994
  6. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1999
  7. ΔΑΝΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1999
  8. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1999
  9. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001
  10. ΚΟΛΙΠΕΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001
  11. ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001
  12. ΔΑΝΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002
  13. ΚΑΠΕΤΑΝΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002
  14. ΜΥΡΙΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002
  15. ΗΛΙΑΚΗΣ ΕΥΑΡΕΣΤΟΣ 2003
  16. ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
  17. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΘΗΝΟΓΕΝΗΣ 2003
  18. ΗΛΙΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2004
  19. ΖΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005
  20. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005
  21. ΜΩΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005
  22. ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005
  23. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΚΟΛΥΜΒΗΤΡΙΕΣ

  1. ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΑΘΗΝΑ 1989
  2. ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1992
  3. ΝΗΣΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1997
  4. ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1997
  5. ΔΕΔΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1998
  6. ΒΛΑΧΟΥ ΡΑΝΙΑ 1999
  7. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΛΕΡΙΑ 1999
  8. ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999
  9. ΑΡΚΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000
  10. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗ ΓΙΩΤΑ 2000
  11. ΜΗΤΡΟΥ ΔΑΛΙΑ 2001
  12. ΜΠΙΚΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2001
  13. ΚΟΛΙΠΕΤΡΗ ΦΑΝΗ 2001
  14. ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΟΥ ΚΑΛΥΨΩ 2002
  15. ΜΠΕΛΑΟΥΡΗ ΛΥΔΙΑ 2002
  16. ΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΝΘΗ 2002
  17. ΤΣΑΚΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002
  18. ΤΥΡΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002
  19. ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002
  20. ΚΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ 2004
  21. ΤΟΜΑΖΙΝΟΥ ΒΑΣΩ 2004
  22. ΤΡΑΓΟΥ ΓΩΓΩ 2004
  23. ΜΠΑΣΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005
  24. ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005
  25. ΜΠΑΡΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006
  26. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006

 ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  &  ΑΚΑΔΗΜΙΑ

  1. ΗΛΙΑΚΗ ΚΛΕΙΩ 2007
  2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ 2007
  3. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΑΠΗ 2008
  4. ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2009
  5. ΚΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2009