Αρχική » Τμήματα » Τεχνική

Τεχνική

Η τεχνική κολύμβηση του Γλαύκου είναι πρωταθλήτρια ομάδα τα τελευταία έξι χρόνια. Στο δυναμικό της ανήκουν αθλητές και αθλήτριες, μέλη της Εθνικής Ομάδας και με πολλές διακρίσεις σε εθνικό αλλά και διεθνές επίπεδο.

Οι προπονήσεις για την αγωνιστική κατηγορία είναι:

Δευτέρα έως Παρασκευή 14:30 – 16:30 και Σάββατο 12:00 – 13:30.

Επίσης λειτουργούν και τμήματα ακαδημίας και οι προπονήσεις είναι :

1ο τμήμα – Δευτέρα έως Παρασκευή 14:30 – 15:30 και Σάββατο 12:00 – 13:00

2ο τμήμα – Δευτέρα έως Παρασκευή 15:30 – 16:30 και Σάββατο 12:00 – 13:00

Προπονητές της ομάδας είναι ο Λιάπης Άκης με βοηθό την Λύκου Άννα

ΚΟΛΥΜΒΗΤΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

  1. ΑΡΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989
  2. ΚΟΛΙΠΕΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001
  3. ΤΣΙΛΙΚΟΧΡΥΣΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001
  4. ΑΤΣΚΑΣΟΒ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002
  5. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002
  6. ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 2002
  7. ΗΛΙΑΚΗΣ ΕΥΑΡΕΣΤΟΣ 2003
  8. ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003
  9. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2004
  10. ΗΛΙΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2004
  11. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004
  12. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2004
  13. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004
  14. ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2005
  15. ΜΑΝΤΖΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005
  16. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005
  17. ΡΟΥΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2005
  18. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005
  19. ΤΣΑΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2005
  20. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005
  21. ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006
  22. ΖΕΡΝΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2006
  23. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ 2007
  24. ΠΙΤΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007
  25. ΚΑΡΑΜΑΛΙΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2008
  26. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2008
  27. ΦΛΕΜΕΤΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ 2008
  28. ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2009
  29. ΖΕΡΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2009
  30. ΜΠΛΙΑΧΟΣ ΝΙΚΟΣ 2009

ΚΟΛΥΜΒΗΤΡΙΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

  1. ΑΡΚΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000
  2. ΚΟΛΙΠΕΤΡΗ ΦΑΝΗ 2001
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002
  4. ΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΝΘΗ 2002
  5. ΤΥΡΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002
  6. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003
  7. ΔΑΜΙΓΟΥ ΝΑΓΙΑ 2004
  8. ΚΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ 2004
  9. ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004
  10. ΛΑΓΓΟΥΡΕΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004
  11. ΤΟΜΑΖΙΝΟΥ ΒΑΣΩ 2004
  12. ΒΡΕΤΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005
  13. ΜΠΑΣΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005
  14. ΤΣΙΒΕΛΕΚΙΔΗ ΙΝΑ 2005
  15. ΚΟΡΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ 2006
  16. ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006
  17. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006
  18. ΦΛΕΜΕΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006
  19. ΗΛΙΑΚΗ ΚΛΕΙΩ 2007
  20. ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007
  21. ΜΠΙΣΔΟΥΛΗ ΝΕΦΕΛΗ 2007
  22. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2007
  23. ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007
  24. ΒΕΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 2008
  25. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΑΠΗ 2008
  26. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΡΩ 2008
  27. ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2009
  28. ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ 2009
  29. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2009
  30. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ 2009
  31. ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΑΡΙΞΕΝΙΑ 2010
  32. ΜΠΛΙΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 2010
  33. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΑΝΝΑ 2010
  34. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2010