Αρχική » Τμήματα » Προαγωνιστική

Προαγωνιστική

Στη Προαγωνιστική κατηγορία ανήκουν οι κολυμβητές 9,10, 11 και 12 ετών.

Οι προπονήσεις, για τους αθλητές 9 και 10 ετών  είναι καθημερινά από τις 17:50 έως τις 18:50 και το Σάββατο 09:20 – 10:30.

Οι προπονήσεις για τους αθλητές 11 και 12 ετών είναι καθημερινά από τις 17:50 έως τις 19:20 και το Σάββατο από τις 07:30 έως τις 09:20

Προπονητής της ομάδος είναι ο Βελισσάριος Τσιριγώτης με βοηθούς τις προπονήτριες Βασιλική Πεθεριώτη και Λάιου Αναστασία

 

 

ΚΟΛΥΜΒΗΤΕΣ

  1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007
  2. ΓΑΤΣΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2007
  3. ΚΥΡΙΑΖΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2007
  4. ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2007
  5. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007
  6. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007
  7. ΠΙΤΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007
  8. ΤΣΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007
  9. ΤΡΑΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007
  10. ΙΣΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – ΑΙΑΣ 2008
  11. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΓΓΕΛΟΣ 2008
  12. ΚΑΤΕΧΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008
  13. ΝΟΤΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008
  14. ΠΑΣΛΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 2008
  15. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2008
  16. ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008
  17. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2009
  18. ΔΗΜΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2009
  19. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2009
  20. ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2009
  21. ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2009
  22. ΛΥΓΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2009
  23. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2009
  24. ΝΑΖΙΡΗΣ – ΣΙΑΜΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2009
  25. ΝΑΟΥΜ ΧΡΗΣΤΟΣ 2009
  26. ΡΕΚΑΤΣΙΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2009
  27. ΣΙΟΥΧΛΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2009
  28. ΤΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2009
  29. ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ 2009
  30. ΦΕΚΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2009
  31. ΑΜΠΕΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2010
  32. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2010
  33. ΔΑΜΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2010
  34. ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  35. ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΘΑΝΟΣ 2010
  36. ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2010
  37. ΚΥΤΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2010
  38. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2010
  39. ΜΠΡΑΝΙΚΑΣ – ΤΖΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2010
  40. ΧΙΩΤΕΛΗΣ ΓΓΕΛΟΣ 2010

ΚΟΛΥΜΒΗΤΡΙΕΣ

  1. ΒΛΑΧΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 2007
  2. ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007
  3. ΓΑΤΣΙΔΗ ΑΛΙΚΗ 2007
  4. ΓΟΥΜΕΝΟΥ ΛΙΛΙΑΝ 2007
  5. ΚΑΡΑΚΛΑ ΕΛΕΝΗ 2007
  6. ΛΙΟΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΑ 2007
  7. ΜΗΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007
  8. ΝΑΖΙΡΗ-ΣΙΑΜΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007
  9. ΝΤΟΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007
  10. ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2007
  11. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 2007
  12. ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ-ΛΥΔΙΑ 2007
  13. ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007
  14. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008
  15. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 2008
  16. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2008
  17. ΝΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ 2008
  18. ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΕΛΙΝΑ 2009
  19. ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΤΑ 2009
  20. ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  21. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΑΝΝΑ 2009
  22. ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2009
  23. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΝΕΦΕΛΗ 2009
  24. ΚΟΝΤΑΚΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΑΝΗ 2009
  25. ΚΩΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2009
  26. ΣΚΑΡΤΑΔΟΥ ΝΑΣΙΑ 2009
  27. ΧΑΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2009
  28. ΒΛΑΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2010
  29. ΚΑΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2010
  30. ΚΑΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2010
  31. ΚΟΤΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2010
  32. ΛΟΥΤΣΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 2010
  33. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2010
  34. ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 2010
  35. ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2010
  36. ΣΕΣΣΕ ΝΙΚΗ 2010
  37. ΦΥΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2010