Αρχική » Τμήματα » Προαγωνιστική

Προαγωνιστική

Στη Προαγωνιστική κατηγορία ανήκουν οι κολυμβητές 9,10, 11 και 12 ετών.

Οι προπονήσεις, για τους αθλητές 10,11 και 12 ετών  είναι καθημερινά από τις 17:50 έως τις 19:15 και το Σάββατο 09:20 – 10:50.

Για τους αθλητές 9 ετών, Δευτέρα – Τρίτη – Πέμπτη – Παρασκευή  από 18:00 έως 19:00, Τετάρτη 17:50 έως 18:30 και το Σάββατο από τις 09:45 έως τις 10:50

Το γυμναστήριο για τους αθλητές 11 και 12 ετών λειτουργεί κάθε Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή από τις 19:30 έως τις 20:15. Για τους αθλητές 10 ετών, κάθε Τρίτη και Πέμπτη από τις 19:30 έως τις 20:00 και για τους αθλητές 9 ετών κάθε Τετάρτη από τις 18:45 έως τις 19:15

Προπονητής της ομάδος είναι ο Γέρου Νώντας με βοηθούς τις προπονήτριες Βασιλική Πεθεριώτη και Φιλοπούλου Κωνσταντίνα.

 

proagonistiki_2

ΚΟΛΥΜΒΗΤΕΣ

  1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005
  2. ΓΙΑΜΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2005
  3. ΓΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005
  4. ΖΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005
  5. ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2005
  6. ΜΑΝΤΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005
  7. ΝΑΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005
  8. ΝΕΝΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2005
  9. ΠΑΠΑΤΑΣΣΟΣ ΘΩΜΑΣ 2005
  10. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005
  11. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2006
  12. ΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΟΣ 2006
  13. ΓΙΑΡΙΚΗΣ ΑΡΗΣ 2006
  14. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2006
  15. ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006
  16. ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 2006
  17. ΛΑΖΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2006
  18. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006
  19. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006
  20. ΒΕΚΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2007
  21. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007
  22. ΓΑΤΣΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2007
  23. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 2007
  24. ΚΥΡΙΑΖΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2007
  25. ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2007
  26. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007
  27. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007
  28. ΠΙΤΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007
  29. ΣΕΣΣΕΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2007
  30. ΤΣΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007
  31. ΤΡΑΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007
  32. ΦΥΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ 2007
  33. ΙΣΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – ΑΙΑΣ 2008
  34. ΚΑΡΑΜΑΛΙΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2008
  35. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΓΓΕΛΟΣ 2008
  36. ΚΑΤΕΧΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008
  37. ΜΠΑΧΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2008
  38. ΝΟΤΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008
  39. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2008
  40. ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008

ΚΟΛΥΜΒΗΤΡΙΕΣ

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005
  2. ΜΕΤΑΞΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ 2005
  3. ΜΗΛΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005
  4. ΜΗΤΣΟΓΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 2005
  5. ΜΠΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2005
  6. ΤΖΩΡΤΖΗ ΟΛΓΑ 2005
  7. ΚΟΝΤΟΡΟΥΣΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2006
  8. ΚΙΟΣΕ ΘΕΚΛΑ 2006
  9. ΝΤΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 2006
  10. ΧΟΥΖΟΥΡΗ ΜΑΙΡΗ 2006
  11. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2006
  12. ΒΛΑΧΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 2007
  13. ΓΑΤΣΙΔΗ ΑΛΙΚΗ 2007
  14. ΓΟΥΜΕΝΟΥ ΛΙΛΙΑΝ 2007
  15. ΚΑΡΑΚΛΑ ΕΛΕΝΗ 2007
  16. ΛΙΟΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΑ 2007
  17. ΜΗΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007
  18. ΝΑΖΙΡΗ-ΣΙΑΜΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007
  19. ΝΤΟΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007
  20. ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2007
  21. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ 2007
  22. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 2007
  23. ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ-ΛΥΔΙΑ 2007
  24. ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007
  25. ΓΑΤΣΙΔΗ ΑΛΙΚΗ 2007
  26. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2008
  27. ΓΙΑΜΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2008
  28. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008
  29. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 2008
  30. ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2008
  31. ΝΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑ 2008